Firma p.p.h.u“marco”

Firma P.P.H.U. „MARCO” działa na rynku od 2000 roku, specjalizując się w obróbce kamienia naturalnego i budowlanego. Główny profil naszej działalności to usługi i produkcja związana z kamieniem naturalnym: aglomarmurem, marmurem i granitem.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nie tylko dobrze poznać materiał, którym posługujemy się w naszej pracy, ale i potrzeby Klientów i problemy z jakimi się zmagają. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najlepszy materiał dla Twojego domu, ogrodu czy biznesu.

Długoletnia działalność umożliwia nam na zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach. W naszej hurtowni kamieniarskiej dysponujemy materiałami najwyższej jakości, których odpowiednia obróbka pozwoli na uzyskanie wyjątkowego efektu.

Swoje usługi świadczymy kompleksowo – w zakładzie kamieniarskim znajdziesz nie tylko materiały, ale i warsztat obróbki, gdzie przygotujemy dla Ciebie kamień o odpowiednim kształcie i wymiarze. Służymy pomocą zarówno w doborze kamienia jak i sposobu jego montażu.

Co nas wyróżnia

Nasza hurtownia kamieniarska wyróżnia się spośród konkurencji nie tylko szerokim wyborem rodzajów kamienia, ale i przede wszystkim fachową obsługą. Wierzymy, że udana współpraca oparta jest zaufaniu, dlatego staramy się rzetelnie wykonywać każde zlecenie i przekazywać naszym Klientom zdobytą przez lata wiedzę. Dzięki temu możesz świadomie wybrać najlepszy rodzaj kamienia dla siebie!

Dlaczego kamień

Wyroby z kamienia to inwestycja na wiele pokoleń. Wierzymy, że to samo stwierdzenie można odnieść do jakości obsługi Klienta. Żeby zasłużyć na zaufanie naszych długoletnich Klientów, spędziliśmy wiele godzin nie tylko na odróbce materiału, ale i pomocy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. W zakładzie kamieniarskim „MARCO” znajdziesz jakość obsługi, której nie uzyskasz w żadnej innej hurtowni kamieniarskiej w okolicy!

Nasz zakład kamieniarski podejmuje się również zleceń nietypowych, które możesz zobaczyć z zakładce oferta i zdjęcia produktów.

Masz wyjątkowy pomysł na ozdobienie Twojego wnętrza? Zaufaj firmie z długoletnim doświadczeniem i pasją do swojej pracy i wybierz zakład kamieniarski „MARCO” z Sulęcina.
Wysokiej jakości usługi w korzystnej cenie – u nas to możliwe!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!