BLATY ŁAZIENKOWEZ KAMIENIA NATURALNEGO

Oferujemy wykonanie blatów łazienkowych. Blaty wykonane z kamienia naturalnego są idealnym rozwiązaniem do łazienki, ponieważ nie tylko pięknie się prezentują, ale są przy tym bardzo praktyczne.

Blaty łazienkowe z kamienia naturalnego są twarde, a dzięki temu niezwykle trwałe i odporne na zarysowania. To inwestycja, która posłuży Ci przez wiele lat bez konieczności ich renowacji i wymiany.

Dobrze zaimpregnowany blat kamienny jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Gładka powierzchnia nie pozwala za osadzanie się zanieczyszczeń w zakamarkach czy fugach, jak ma to miejsce przy blatach obłożonych płytką. Taki blat jest również odporny na zaplamienie czy ścieranie, więc będzie idealny do łazienki.

Bogata gama kolorystyczna i niepowtarzalne wzory sprawiają, że dzięki blatom z kamienia jesteś w stanie stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś. Blat przygotowujemy na wymiar, więc jest idealnie dopasowany do rozmiarów Twojej łazienki i wielkości umywalki.

W swojej ofercie posiadamy blaty z takich kamieni jak granit czy marmur. Oba są cenionym materiałem, którego atuty poznano już w starożytności i po dzień dzisiejszy stanowią synonim luksusu i dobrego smaku. Kamień naturalny świetnie sprawdzi w łazience w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Co ważne, blaty kamienne są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie zawierają w swojej strukturze żadnych związków chemicznych. Doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

BLATY ŁAZIENKOWEZ AGLOMARMURU

Posiadamy w swojej ofercie również blaty z aglomarmuru. Jest to tworzywo powstałe z kombinacji 95% marmuru naturalnego oraz żywicy poliestrowej. Dzięki wykorzystaniu żywicy, konglomerat marmurowy jest mniej kruchy od kamienia naturalnego i bardziej elastyczny.

Blaty z aglomarmuru są rozwiązaniem bardziej ekonomicznym niż te z kamienia naturalnego, ponieważ do ich wykonania wykorzystuje się odłamki skały marmurowej. Posiada on właściwości marmuru, więc tak jak naturalny kamień cechuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia. Od kamienia naturalnego odróżnia go temperatura – konglomerat jest cieplejszy w dotyku.

Blaty z aglomarmuru posiadają szeroką paletę barw, która pozwoli na dostosowanie ich do projektu niemal każdej łazienki. Dodatkowo są o około 20 % lżejsze, więc znalezienie szafki utrzymującej ciężar blatu z konglomeratu marmurowego będzie łatwiejsze niż przy blatach marmurowych czy granitowych.

Jeżeli masz wątpliwości, jaki materiał będzie najbardziej optymalny dla Twojej łazienki, skontaktuj się z nami, a ułatwimy Ci podjęcie decyzji!

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego materiału